OF17S - profil odcinający PCV z siatką VERTEX

Profil odcinający PCV z siatką VERTEX wykonany jest polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości 10 cm.

Profil stosowany jest przy ociepleniach budynków. Rozdziela on różnokolorowe tynki lub tynki kładzione w różnym czasie na elewacji, umożliwia estetyczne ich połączenie.

Opis

Profil odcinający PCV z siatką VERTEX – OF17s

Montaż:

Listwa odcinająca PCV z siatką VERTEX, należy montować na elewacji ociepleniowej, w miejscu przejścia z jednego rodzaju tynku na inny. Siatkę w którą zaopatrzony jest profil, osadzić w zaprawie klejowej do zatapiania siatki jednocześnie z siatką systemową. Warstwę kleju rozprowadzamy możliwie jak najcieniej i równomiernie po okładzinie termicznej. Tynkowanie można rozpocząć po wyschnięciu kleju i zagruntowaniu. Grubość warstwy tynku równamy z wysokością profilu. W zależności od zapotrzebowania stosujemy profile o wysokości 3 mm i 6 mm.

Pakowanie, przechowywanie:

Profil odcinający PCV z siatką VERTEX powinien być transportowany i przechowywany w oryginalnych kartonach producenta co zabezpieczy go przed mechanicznym uszkodzeniem.

Zaleca się przechowywanie w warunkach suchych, w temperaturze od  +5°C do +25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne:

Wymiary profili: 2,0 m
Wysokość profili: 3 mm lub 6 mm
Wymiary siatki: 145g/m2, szer. 10 cm
Ilość sztuk w opakowaniu: 50
Ilość sztuk na palecie: 3000

Istnieje możliwość dostosowania długości listew oraz sposobu pakowania pod  indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebook’u.