Producent profili budowlanych z PCV oraz profili wykończeniowych z PCV – firma OFITEX, powstała w 1996 r.

Producent profili budowlanych z PCV. Przykład zastosowania listwy do boniowania z PCV. Bonia do dociepleń.
Przykład zastosowania listwy do boniowania.

Produkcja profili budowlanych z PCV w naszej firmie, opiera się na sprawdzonych projektach, nowoczesnej linii produkcyjnej i najwyższej jakości komponentach.

W naszej ofercie znajdują się: profil przyokienny z siatką, listwy przyokienne z siatką, listwa PCV dylatacyjna prosta. Polecamy również: listwy PCV dylatacyjne kątowe, listwy PCV dylatacyjne, listwa PCV do boniowania. Oferujemy też: listwy PCV do boniowania, okapniki PCV, profile J z uszczelką, profile odcinające, narożniki PCV z siatką, kapinosy PCV. I na koniec wiele innych wysokiej jakości profili budowlanych i wykończeniowych.

Profile z PCV do suchej zabudowy zalecane są przy wykończeniach z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych 12,5mm. W ofercie posiadamy: profil PCV typu J, profil PCV typu J z elastyczną uszczelką i paskiem dylatacyjnym. Asortyment uzupełniają: narożnik PCV uniwersalny giętki, narożnik PCV łukowy.

Produkujemy i polecamy szeroki asortyment profili budowlanych z PCV do tynkowania na mokro. W ofercie posiadamy przede wszystkim: profile przyokienne, narożniki PCV do mokrych tynków, narożnik PCV do mokrych tynków EKO.

Nasze profile budowlane z PCV zapewniają estetyczne wykończenie pomieszczeń oraz ochronę powierzchni tynkowanych przed uszkodzeniem mechanicznym.

Jako producent profili budowlanych z PCV, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dobre warunki handlowe dla naszych partnerów oraz dystrybutorów.

Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi oraz wykonawcami budowlanymi. Dzięki temu poszerzamy naszą ofertę profili budowlanych z PCV o nowe, coraz bardziej doskonałe produkty.

Nasze profile znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Systematycznie powiększamy swoją ofertę profili budowlanych z PCV, czyniąc ją coraz bardziej atrakcyjną pod względem jakościowym i cenowym.

Na życzenie, możemy dopasować produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.
Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dzięki którym nawiązaliśmy kontakty z wieloma odbiorcami w kraju i za granicą.

Ponadto zajmujemy się dystrybucją profili wytwarzanych z aluminium i stali oraz akcesoriów do systemów dociepleń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.