OF14S - profil okapnikowy PCV EKO PLUS z siatką VERTEX

Profil okapnikowy wykonany z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości 10 cm x 10 cm.

Profil okapnikowy PCV z siatką, przeznaczony jest do odprowadzania wody z elewacji np.: pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Zabezpiecza przed podciekaniem. Ułatwia uzyskanie prostych i równych krawędzi elewacji oraz je wzmacnia.

Nosek okapnika EKO-PLUS, po nałożeniu zaprawy klejowej oraz tynku jest niewidoczny. Siatka jest dodatkowym elementem zbrojącym.

Opis

Profil okapnikowy PCV EKO PLUS z siatką VERTEX – OF14S

Montaż:

Profil okapnikowy PCV EKO PLUS z siatką należy montować w miejscu, gdzie jest wymagane odprowadzenie wody z dala od powierzchni elewacji np.: pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Montujemy również w miejscach, gdzie woda spływająca po elewacji może podciekać pod wystające na zewnątrz elementy elewacji. Wklejenie profilu okapnikowego powinno odbywać się w jednej operacji klejenia wraz z montażem elewacyjnej siatki zbrojącej na tzw. „zakład”. Warstwa kleju powinna zakrywać perforacje profilu okapnikowego i siatkę w którą zaopatrzony jest profil oraz siatkę systemową.

Pakowanie, przechowywanie:

Profil okapnikowy PCV EKO PLUS z siatką VERTEX, transportujemy i przechowujemy w oryginalnych kartonach producenta, co zabezpieczy go też przed mechanicznym uszkodzeniem.

Zaleca się przechowywanie profili w warunkach suchych w temperaturze od +5°C do 25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne:

Wymiary profili: 2,5 m lub 3 m
Ilość sztuk w kartonie: 25
Ilość sztuk na palecie: 1000 / 40 kartonów

Istnieje możliwość dostosowania długości listew oraz sposobu pakowania pod  indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebook’u.