Blog producenta profili budowlanych z PCV. Blog o profilach z PCV.

Białe czy kolorowe?

Kolorowe profile przyokienne PCV Obecnie możliwości produkcyjne stolarki okiennej, pozwalają na zastosowanie szerokiej gamy kolorystycznej.

Kolorowe profile przyokienne PCV

Obecnie możliwości produkcyjne stolarki okiennej pozwalają na zastosowanie szerokiej gamy kolorystycznej. Dlatego w nowoczesnym budownictwie bardzo modne są okna w ciemnych odcieniach. Wciąż jednak dużą popularnością cieszą się okna w kolorze klasycznej bieli. Niezależnie od tego jaki kolor okien wybierzesz, ważnym aspektem jest, aby przy montażu, nie zapomnieć o prawidłowym wykończeniu. Dlatego nasze profile przyokienne wewnętrzne PCV występują w wielu kolorach i rozmiarach, można dopasować ich barwę do okien lub ścian.

Profile przyokienne wewnętrzne PCV występują w wielu kolorach i rozmiarach.
Profile przyokienne wewnętrzne PCV występują w wielu kolorach i rozmiarach.

Listwy przyokienne PCV służą do wykonywania dylatacji oraz wykańczania połączenia pomiędzy tynkiem cementowo-wapiennym lub też gipsowym a ościeżnicą okienną wewnątrz pomieszczeń. Zapobiegają niewątpliwie powstawaniu pęknięć i zarysowań na styku ościeżnicy i tynku. Zabezpieczają ramy okien również przed zabrudzeniem w czasie robót tynkarskich. Profile te stosujemy do okien z PCV, aluminiowych i drewnianych.

Ważnym elementem ocieplenia budynków są profile przyokienne PCV z siatką z włókna szklanego.
Profile przyokienne PCV z siatką z włókna szklanego, zapobiegają wnikaniu wilgoci, zapewniają uszczelnienie oraz ładne wykończenie

Ważnym elementem ocieplenia budynków są profile przyokienne z siatką z włókna szklanego, zapobiegają wnikaniu wilgoci, zapewniają uszczelnienie oraz ładne i estetyczne wykończenie otworów okiennych. Produkowane przez nas kolorowe profile przyokienne PCV są dostępne w kolorach:

biały, złoty dąb, brązowy, grafitowy, antracytowy, czarny…

Dostępne kolory profili
Dostępne kolory profili

W naszej ofercie Profile PCV do dociepleń znajdziecie szeroki wybór tych profili.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebook’u.