Profil okapnikowy PCV na cokół z siatką VERTEX

Profil okapnikowy PCV na cokół z siatką VERTEX, wykonany jest z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości 10 cm.

Profil okapnikowy PCV z siatką przeznaczony jest do odprowadzania wody z elewacji np.: pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Zabezpiecza przed podciekaniem. Wzmacnia i ułatwia uzyskanie prostych i równych krawędzi elewacji.

Siatka jest dodatkowym elementem zbrojącym.

Opis

Profil okapnikowy PCV na cokół z siatką VERTEX – OF15S

Montaż:

Listwę okapnikową PCV z siatką, należy montować w miejscu gdzie jest wymagane odprowadzenie wody z dala od powierzchni elewacji np.: pod tarasem, balkonem, również pod gzymsem nad oknem. Montujemy go też w innych miejscach, gdzie woda spływająca po elewacji może również podciekać pod wystające na zewnątrz elementy elewacji. Listwę okapnikową należy oczywiście nasunąć na krawędź zamontowanej listwy startowej aluminiowej lub PCV. Listwa okapnikowy PCV z siatką posiada też siatkę zbrojącą o szerokości 10 cm z włókna szklanego, na którą nanosimy zaprawę klejącą. Następnie przystępujemy do wykonania warstwy zbrojonej na całej powierzchni elewacji. Po nałożeniu tynku nosek okapnika jest oczywiście niewidoczny.

OF15S - profil PCV okapnikowy na cokół z siatką VERTEX
OF15S – profil PCV okapnikowy na cokół z siatką VERTEX – sposób montażu

Pakowanie, przechowywanie:

Profil okapnikowy PCV na cokół z siatką VERTEX powinien być transportowany i przechowywany w oryginalnych kartonach producenta. Zabezpieczy to przed mechanicznym uszkodzeniem profilu.

Zaleca się przechowywanie profili w warunkach suchych w temperaturze od +5°C do 25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne:

Wymiary profili: 2,0 m lub 2,5 m
Ilość sztuk w kartonie: 25
Ilość sztuk na palecie: 2000 / 80 kartonów

Istnieje też możliwość dostosowania długości listew oraz sposobu pakowania pod  indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebook’u.