OF13S - profil okapnikowy PCV z siatką EKO

Profil okapnikowy PCV EKO z siatką VERTEX wykonany jest z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości 10 cm x 10 cm.

Profil okapnikowy PCV z siatką przeznaczony jest do odprowadzania wody z elewacji np.: pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Zabezpiecza przed podciekaniem. Wzmacnia i ułatwia uzyskanie prostych i równych krawędzi elewacji. Siatka jest dodatkowym elementem zbrojącym.

Opis

Profil okapnikowy PCV EKO z siatką VERTEX – OF13S

Montaż: 

Listwę okapnikową PCV EKO z siatką, należy montować w miejscu gdzie jest wymagane odprowadzenie wody z dala od powierzchni elewacji. Takie miejsca to np.: pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem i innymi miejscami, tam gdzie woda spływająca po elewacji może podciekać pod wystające na zewnątrz elementy elewacji. Wklejenie profilu okapnikowego powinno odbywać się w jednej operacji klejenia wraz z montażem elewacyjnej siatki zbrojącej na tzw. „zakład”. Warstwa kleju powinna zakrywać perforacje profilu okapnikowego i siatkę w którą zaopatrzony jest profil oraz siatkę systemową.

Pakowanie , przechowywanie:

Profil okapnikowy PCV EKO z siatką VERTEX, transportujemy i przechowujemy w oryginalnych kartonach producenta co zabezpieczy go przed mechanicznym uszkodzeniem.

Zaleca się przechowywanie profili w warunkach suchych w temperaturze od +5°C do 25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne:

Wymiary profili: 2,5 m lub 3 m
Ilość sztuk w kartonie: 25
Ilość sztuk na palecie: 1000 / 40 kartonów

Istnieje możliwość dostosowania długości profili oraz sposobu pakowania pod indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebook’u.