OF12S - profil PCV okapnikowy z siatką VERTEX i folią ochronną

Profil PCV okapnikowy wykonany jest z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości 10 cm x 10 cm oraz zieloną folię ochronną PP.

Profil PCV okapnikowy z siatką przeznaczony jest do odprowadzania wody z elewacji np. pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Zabezpiecza przed podciekaniem. Wzmacnia i ułatwia uzyskanie prostych i równych krawędzi elewacji.

Siatka jest dodatkowym elementem zbrojącym.

Opis

Profil okapnikowy PCV z siatką VERTEX i folią ochronną – OF12S

Montaż: 

Listwę okapnikową PCV z siatką należy montować w miejscu, gdzie z pewnością jest wymagane odprowadzenie wody z dala od powierzchni elewacji. Takie miejsca są pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Podobnie w innych miejscach gdzie woda spływająca po elewacji może też podciekać pod wystające na zewnątrz elementy elewacji. Ważnym aspektem jest to, że wklejenie profilu okapnikowego powinno odbywać się w jednej operacji klejenia wraz z montażem elewacyjnej siatki zbrojącej na tzw. „zakład”. Warstwa kleju powinna zakrywać też perforacje profilu okapnikowego i siatkę w którą zaopatrzony jest profil oraz siatkę systemową. Profil dodatkowo posiada zieloną folię ochronną, którą należy usunąć po zakończeniu prac tynkarskich, pozostawiając niezabrudzony klejem bądź tynkiem, nosek okapnika.

Pakowanie, przechowywanie:

Profil okapnikowy PCV z siatką VERTEX i folią ochronną transportujemy i też przechowujemy w oryginalnych kartonach producenta co zabezpieczy go przed mechanicznym uszkodzeniem.

Zaleca się przechowywanie profili w warunkach suchych w temperaturze od +5°C do 25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne:

Wymiary profili: 2,5 m lub 3 m
Ilość sztuk w kartonie: 25
Ilość sztuk na palecie: 1000 / 40 kartonów

Istnieje również możliwość dostosowania długości profili oraz sposobu pakowania pod indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebook’u.