OF12S - profil PCV okapnikowy z siatką VERTEX i folią ochronną

Profil PCV okapnikowy wykonany jest z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości 10 cm x 10 cm oraz zieloną folię ochronną PP.

Profil PCV okapnikowy z siatką przeznaczony jest do odprowadzania wody z elewacji np. pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem. Zabezpiecza przed podciekaniem. Wzmacnia i ułatwia uzyskanie prostych i równych krawędzi elewacji.

Siatka jest dodatkowym elementem zbrojącym.

Opis

Profil PCV okapnikowy z siatką VERTEX i folią ochronną – OF12S

Montaż: 

Listwę PCV okapnikową z siatką należy montować w miejscu, gdzie jest wymagane odprowadzenie wody z dala od powierzchni elewacji np. pod tarasem, balkonem, gzymsem nad oknem i innymi miejscami gdzie woda spływająca po elewacji może podciekać pod wystające na zewnątrz elementy elewacji. Wklejenie profilu okapnikowego powinno odbywać się w jednej operacji klejenia wraz z montażem elewacyjnej siatki zbrojącej na tzw. „zakład”. Warstwa kleju powinna zakrywać perforacje profilu okapnikowego i siatkę w którą zaopatrzony jest profil oraz siatkę systemową. Profil dodatkowo posiada zieloną folię ochronną, którą należy usunąć po zakończeniu prac tynkarskich, pozostawiając niezabrudzony klejem bądź tynkiem, nosek okapnika.

Pakowanie , przechowywanie:

Profil PCV okapnikowy z siatką VERTEX i folią ochronną transportujemy i przechowujemy w oryginalnych kartonach producenta co zabezpieczy go przed mechanicznym uszkodzeniem.

Zaleca się przechowywanie profili w warunkach suchych w temperaturze od +5°C do 25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne:

Wymiary profili: 2,5 m lub 3 m
Ilość sztuk w kartonie: 25
Ilość sztuk na palecie: 1000 / 40 kartonów

Istnieje możliwość dostosowania długości profili oraz sposobu pakowania pod indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.