Narożnik PCV łukowy z siatką

Narożnik PCV łukowy z siatką wykonany jest z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego o szerokości całkowitej 14 cm lub 20 cm. 

Narożnik PCV łukowy z siatką, podtynkowy służy do wzmacniania, zbrojenia zewnętrznych krawędzi budynków w systemach ociepleń z zastosowaniem styropianu lub wełny mineralnej.

Opis

Narożnik łukowy PCV z siatką – OF02S

Listwa narożna łukowa PCV z siatką wykonana jest z polichlorku winylu technicznego, posiada siatkę z włókna szklanego 115g/m2 o szerokości całkowitej 14 cm lub 20 cm. 

Narożnik łukowy PCV z siatką, podtynkowy służy do wzmacniania, zbrojenia zewnętrznych krawędzi budynków w systemach ociepleń z zastosowaniem styropianu lub wełny mineralnej.

Montaż:

Listwę łukową PCV z siatką, osadza się na zewnętrznych narożnikach elewacji ociepleniowej w zaprawie klejowej do zatapiania siatki. Należy połączyć skrzydełka siatki narożnika z siatką systemową, zakładając jedną na drugą na tzw. zakład. Równomiernie rozprowadzoną zaprawę klejową pozostawić do wyschnięcia.

Pakowanie, przechowywanie:

Listwę łukową PCV z siatką transportujemy i przechowujemy w oryginalnych kartonach producenta co zabezpieczy go przed mechanicznym uszkodzeniem.

Zaleca się też przechowywanie w warunkach suchych w temperaturze od  +5°C do +25°C.

Standardowe dane asortymentowe i logistyczne: 

Wymiary profili: 2,5 m lub 3 m
Ilość sztuk w opakowaniu: 100
Ilość sztuk na palecie: 5000

Istnieje możliwość dostosowania długości profili oraz sposobu pakowania pod indywidualne zamówienia.

Więcej informacji można uzyskać w naszym Dziale Handlowym. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebook’u.